Rīgas skolēns 2023. Mēs lepojamies!

Otrdien, 6. februārī, Rīgas kultūras un tautas mākslas centrā “Mazā ģilde” svinīgajā pasākumā “Rīgas skolēns 2023. Mēs lepojamies!” tika sumināti Rīgas pašvaldības skolu labākie skolēni 2023. gadā. Skolēniem tika pasniegti Rīgas domes Pateicības raksti, kā arī grāmata “100 pastaigu takas Latvijā”.
Svinīgajā pasākumā piedalījās Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Edvards Ratnieks, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Laima Geikina un Rīgas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktora p.i. Ivars Balamovskis. Pasākumu vadīja LTV raidījuma “Gudrs, vēl gudrāks” vadītājs Kaspars Ozoliņš.
Pasākums “Rīgas skolēns 2023. Mēs lepojamies!” notika pirmo reizi. To rīkoja Rīgas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departaments. Skolu pieteiktie skolēni Rīgas domes apbalvojumam tika sveikti dažādās nominācijās.
Mūsu skolas 11.c klases skolniece Annija Bleive tika apbalvota nominācijā par labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem, tajā skaitā, godalgotām vietām mācību priekšmetu olimpiādēs, zinātniskās pētniecības konferencēs un konkursos. Apsveicam un lepojamies!
Svinīgajā pasākumā piedalījās un klātesošos ar muzikāliem priekšnesumiem priecēja Rīgas kultūras un tautas mākslas centra “Mazā ģilde” bērnu un jauniešu vokālais ansamblis “Kolibri” un grupa “Sudden Lights”.
Ceram, ka šis pasākums kļūs par tradīciju.