Jaunumi


Uzņemšana 10. klasē!

Iestājpārbaudījuma rezultāti
Iesniedzamie dokumenti

Publicēts ceturtdien 10. jūnijā

     Reģistrējies uzņemšanai 10. klasē Rīgas Kultūru vidusskolā šeit: ej.uz/konkurssRKV2021
Rezultāti tiks publicēti 16.06.2021. no plkst. 17:00.

Publicēts otrdien 8. jūnijā

     Iestājpārbaudījums uzņemšanai 10. klasē 2021./2022. m.g. notiks ceturtdien, 10.06.2021., plkst. 10:00.
Ierašanās skolā plkst. 9:45.
Līdzi jāņem:
     - Gulbja laboratorijas Covid-19 testa rezultāts (drukāts vai telefonā),
     - Personu apliecinošs dokuments (kurā redzams foto),
     - Sejas maska (nodrošina skolēna vecāki),
     - Rakstāmpiederumi (zila vai melna pildspalva).

Uzņemšana brīvajās vietās Rīgas Kultūru vidusskolā 11. klasē!

Pieejamas brīvas vietas šādos virzienos: VALODAS (angļu, franču, spāņu, krievu, japāņu, ķīniešu); DABASZINĀTNES – M variants (Matemātika); DABASZINĀTNES – P variants (Programmēšana, sadarbībā ar RTU). Par uzņemšanu interesēties pa tālruni 67381399 vai rklvs@riga.lv

Publicēts trešdien 19. maijā

     Iesnieguma veidlapa uzņemšanai 1. klasē: Word formātā, Pdf formātā
Vairāk informācijas

Publicēts trešdien 19. maijā

     10. klasē 2021./2021. m.g. uzņemam šādos vispārējēs vidējās izglītības programmas virzienos:


Uzņemšanas kārtība: Vispārējās vidējās izglītības programmas padziļināto un specializēto kursu piedāvājums sākot ar 2021./2022. m.g.
Vairāk informācijas

Publicēts ceturtdien 6. maijā

     Noslēgusies Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa – izstādes "Zeme mūsu rokās" 1. kārta. Konkursa dalībnieki mākslas darbos pauž prieku par dabas skaistumu, par cilvēku attiecībām, atbildīgu un saudzīgu attieksmi pret zemi un cilvēkiem uzticētajām dabas bagātībām. Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, konkursa izstāde klātienē netiek organizēta, bet to var apskatīt digitālā katalogā. Katalogā ir arī RKV vidusskolnieču darbi - Ksenijas Ohotas (10.a) "Slotas sapnis" un Ances Lipovskas (11.c) "Neaizmirsti šķirot!".
Apsveicam un lepojamies!
Paldies skolotājai Izoldei Cēsiniecei-Suipei!
Bildes

Publicēts piektdien 30. aprīlī

     RKV ir kultūru daudzveidība, tolerance, jaunrade, sadarbība un mācīšanās izaugsmei. Skolā ir daudzpusīgas jaunrades iespējas un aktīva Skolēnu dome. Tuvojoties 4. maija svētkiem Skolēnu domes pārstāvjiem un skolas direktorei ir iespēja tiešsaistē tikties ar Latvijas Valsts prezidentu Egilu Levitu. Sarunas mērķis ir pārrunāt, kāds ir prezidenta redzējums, pienesums Latvijai un sabiedrībai kopumā, atsaucoties uz 1990. gada 4. maija notikumiem. Apzināt demokrātiskās vērtības, personības lomu sabiedrības attīstībā, kritiskās domāšanas spēks un cik tas viss ir nozīmīgas 21. gadsimta jaunietim.
Paldies par sarunas organizēšanu Valsts prezidenta padomniecei saziņai ar sabiedrību Aivai Rozenbergai!
Paldies par dalību skolas direktorei Dacei Lazdai!
Skolēnu domes prezidentam Edgaram Svilānam (12.b)
Endija Klaucānei (11.b)
Alisei Zālītei (11.b)
Alisei Rogai (11.b)
Edvīnam Bukovskim (11.b)

Publicēts piektdien 30. aprīlī

     Ceturtdien 29. aprīlī Rīgas Kultūru vidusskolas Skolēnu domes pārstāvji piedalījās ikgadējā Rīgas Skolēnu domes 20. kongresā – šogad kongress notika attālināti. Estere Elizabete Gerdena (12.b) pārstāvēja Rīgas Kultūru vidusskolu un balsoja par jauno RSD sasaukumu un tā prezidentu. 10.b. klases skolēns Ralfs Kārkliņš tika ievēlēts par RSD Ārējo sakaru daļas vadītāju.
Apsveicam un novēlam darbīgu gadu Rīgas Skolēnu domē!
Bildes

Publicēts pirmdien 26. aprīlī

     Starptautiskā Frankofonijas mēneša kontekstā no 22. līdz 26. martam RKV 8. - 12. klašu jaunieši piedalījās dažādās radošās un izziņas aktivitātēs franču valodas un kultūras labākai izpratnei. Kā zīmīgākais izceļams radošais frankofono komiksu projekts, kas tapa Valonijas - Briseles Baltijas valstu pārstāvniecības (Wallonie-Bruxelles in the Baltic states) rīkotā konkursa "Dix mots qui (ne) manquent pas d'air!" ("Desmit vārdi, kam (ne)trūkst gaisa!") ietvaros, sadarbojoties skolas franču valodas skolotājiem Zanei Gailītei un Hassanam Khait un vizuālās mākslas skolotājai Izoldei Cēsniecei-Suipei.
     8. - 12. klašu skolēni franču valodas un vizuālās mākslas stundās izveidoja komiksus franču valodā, tajos iekļaujot vismaz vienu no konkursa desmit jēdzieniem saistībā ar gaisu. 8. klašu skolēniem komiksos papildus bija jāiesaista arī gaisa kvalitātes tematika, tā vienlaikus iegūstot vērtējumu gan franču valodā, gan vizuālajā mākslā.
     Vērtējumā tika ņemts vērā darbu radošums, izpildījuma vizuālās kvalitātes un franču valoda.
     Sīvā konkurencē no kopumā iesniegtajiem 25 darbiem tālākai dalībai Latvijas konkursā tika atlasīti un nosūtīti Martas Zeltiņas (8.b), Kiras Senatorovas (8.c), Elīzas Leimanes un Aleksas Pazuhas (9.a), Madaras Bērziņas (9.c) un Meriliis Klein (12.a) komiksi.
     Priecājamies, ka mūsu skolēnu veikums ticis novērtēts atzinīgi.
     Apsveicam Madaru Bērziņu ar iegūto 2. vietu, Martu Zeltiņu ar 3. vietu un Kiru Sentorovu ar godpilno 4. vietu Latvijas konkursā!
Paldies kolēģiem par lielisko sadarbību un skolēniem par radoši frankofono veikumu!
Bildes

Publicēts otrdien 20. aprīlī

     Noslēdzies Rīgas Jauno tehniķu centra organizētais datorgrafikas konkurss "Mans iekšējais dzīvnieks".
     Vidusskolas grupā RKV skolnieces ieguva godalgotas vietas: Ance Lipovska (11.b) – 1. vieta par darbu "Mans iekšējais dzīvnieks – lapsa" un 2. vieta par darbu "Mans iekšējais dzīvnieks – kaķis"; Rebeka Rāciņa (10.c) - 3. vieta par kolāžu "Kraukļa ilgas".
Paldies skolotājai Izoldei Cēsiniecei-Suipei!
Apsveicam un lepojamies!
Bildes

Publicēts trešdien 14. aprīlī

info

Uzņemšana 10. klasē 2021./2021. m.g.

     Lai iestātos 10.klasē, Rīgas pilsētas kombinētais iestājpārbaudījums matemātikā un svešvalodā (angļu) uz 10. klasi notiks 10. jūnijā. Reģistrēties kombinētajam iestājpārbaudījuma varēs elektroniski divas nedēļas pirms iestājpārbaudījuma norises RD IKSD tīmekļa vietnē www.izglitiba.riga.lv sadaļā "Reģistrēšanās kombinētajam iestājpārbaudījumam". Reģistrējoties iestājpārbaudījumam, no saraksta varēs izvēlēties sev izdevīgāko vietu (izglītības iestādi), kurā veikt šo rakstisko iestājpārbaudījumu. Vairāk informācijas: https://izglitiba.riga.lv/lv/izglitiba?target=news_item&news_item=rigas-valsts-gimnazijas-un-dala-vidusskolu-vares-iestaties-kartojot-apvienoto-iestajparbaudijumu-6984

info

Publicēts pirmdien 12. aprīlī

     Pateicoties kultūrizglītības programmai "Latvijas skolas soma", RKV 2. un 3. klašu skolēniem bija iespēja apmeklēt un piedzīvot "Dirty Deal Teatro" zinātniskās fantastikas tiešsaistes izrādi "Misija Zeme".
Vokāls un ģitāra: Ronalds Būrmanis, 12.b
Mūzika: Bart Howard, "Fly me to the moon"
Video: Mārtiņš Prols, 11.c
2.a klases audzinātāja Aijai Dukure, 2.b klases audzinātāja Inga Kupča–Ķīse

Informācija

Publicēts piektdien 9. aprīlī

     Starptautiskā Frankofonijas mēneša ietvaros marta pēdējā nedēļā RKV 4. un 5. klašu skolēni, kuri apgūst franču valodu, veica praktisko patstāvīgo projektu par šī gada Frankofonijas tēmu "Un bol d'air" (Gaisa malks). Skolēni tika aicināti, izmantojot video pamācības franču valodā, izgatavot un izmēģināt darbībā kādu no piedāvātajām ar vēju darbināmajām ierīcēm. Lai ierīce būtu videi draudzīgāka, to bija ieteicams veidot no mājsaimniecībā jau pieejamiem, otrreizēji izmantotiem materiāliem. Skaitļu apguves kontekstā skolēni "vēja iekārtas" rotāja ar skaitļiem no 1 līdz 10 franciski.
Paldies skolēniem un ģimenēm par radoši košo rezultātu! Svaiga gaisa malks attālināto mācību periodā.
Franču valodas skolotāja Zane Gailīte.
Bildes

Publicēts trešdien 31. martā

     Marta nogalē turpinājām veiksmīgi uzsākto sadarbību ar Pasaules Dabas Fondu. Astotajām un devītajām klasēm notika tiešsaistes lekcijas "Iededzies pārmaiņām". Lekcijā tika uzsvērta katra atbildība par to, kā apturēt dabas daudzveidības izzušanu, klimata krīzi un to, kā veicināt videi draudzīgu paradumu ieviešanu ikdienā.
Paldies Vides izglītības projektu vadītājai Elīnai Pekšēnai par iedvesmojošo tikšanos!

Publicēts piektdien 26. martā

     Rīgas pilsētas matemātikas 71. olimpiādē 5. - 8. klašu skolēniem, 2. vieta Luīzei Šīrei (6.c), 3. vieta Mārtiņam Metālam (6.b).
Paldies skolotājām: Līgai Piņķei un Kristīnei Biravai!
Apsveicam un lepojamies!

Ieskandinām pavasari!

     Interešu izglītības pulciņu - vizuālās mākslas, mediju kompozīcijas, vokāli instrumentālās grupas skolēni sadarbībā izveidojuši video.
Spēlē un dzied: Dārta Priedniece (12.b klase)
Mūzika: Dodie Clark - Dear Happy
Video montāža: Mārtiņš Prols (11.c klase).
Paldies interešu izglītības pedagogiem Nansijai Gūtmanei, Izoldei Cēsiniecei-Suipei, Gintai Ozolai!

Publicēts piektdien 26. martā

     Programmas "Latvijas skolas soma" ietvaros RKV 1.a un 1.b klases skolēni 2020./2021. mācību gadā 10. martā noskatījās Žozē Arnāla izrādi "Un atkal Pifs…".
Informācija

Pavasara sveiciens no skolas astroloģijas pulciņa!

Publicēts trešdien 24. martā

     RKV skolēnu saruna ar Latvijas Nacionālās vēstures muzeja viduslaiku jauno un jaunāko laiku pētnieku Arni Strazdiņu.

Publicēts piektdien 5. martā

info

Publicēts ceturtdien 25. februārī

     Sadarbībā ar Pasaules Dabas Fondu Skolas 7. klasēm 23. februārī pie skolotājas I. Jaunpetrovičas notika tiešsaistes lekcijas "Dabā ejot, ko atnesi, to aiznes". Skolēni iepazinās ar ētikas kodeksu, dabā ejot, kas aicina mūs būt pēc iespējas neredzamākiem un nedzirdamākiem, apmeklējot mežus, purvus, pļavas, upes, ezerus un jūras piekrasti".
Paldies Vides izglītības projektu vadītājai Elīnai Pekšēnai par interesanto stāstījumu!

info

Publicēts trešdien 24. februārī

     2.a un 2.b klases skolēnu zīmējumi "Latvijas 2021.g. dzīvnieks - Zaķis".
Paldies skolotājām Aijai Dukurei un Ingai Kupčai-Ķīsei, kas atsaucās Dabas muzeja aicinājumam parādīt sasniegumus arī muzejam un citiem!
Bildes

Par pusdienu pakām

Mācību darba organizācija no 08.02.2021.

No pirmdienas, 08.02.2021., 1. un 2. klašu skolēni, kā arī, 3. - 12. klašu skolēni mācības turpina attālināti.
Daļai skolēnu būs pieejamas klātienes konsultācijas, par ko sīkāk informēsim E-klasē.
Skolas attālinātās mācīšanās vietne: http://ej.uz/rkv2020
Skolēniem tiks nodrošinātas pusdienu pakas, sekot līdzi informācijai E-klasē

Publicēts pirmdien 1. februārī

INFORMĀCIJAS DIENA par uzņemšanu 10. klasē 2021./2022. m.g. notiks trešdien, 10. februārī, plkst. 18:00, tiešsaistē Google Meet (saite tiks publicēta 10. februārī).
INFORMĀCIJAS DIENA par uzņemšanu 1. klasē 2021./2022. m.g. notiks trešdien, 17. februārī, plkst. 17:00, tiešsaistē Google Meet (saite tiks publicēta 10. februārī).

Publicēts trešdien 20. janvārī

info

Skolēnu Ziemas brīvlaiks!

1. - 6. klasēm no 21.12.2020. līdz 08.01.2021.
10. - 12. klasēm no 21.12.2020. līdz 01.01.2021.

RKV vadības sveiciens Ziemassvētkos un Jaunajā gadā

Publicēts otrdien 15. decembrī

     Jaunas kultūras formas meklējumos decembrī 7.a, 10.a, 11.a/b, 12.a klases noskatījās Latvijas Nacionālā teātra izrādi "Tikšanās vieta – Rīgas pilsētas II teātris". Tā bija valsts dibināšanas dienas simulācija ar iespēju laika mašīnā nokļūt 1918. gada 18. novembrī Rīgā, Pilsētas Otrajā teātrī. Šobrīd, kad teātris nevar rādīt izrādes skatītājiem, izveidota īpaša šīs izrādes videoversija, kas iekļauta programmā "Latvijas skolas soma".
Informācija

Uzmanību!

     Rīcība koronavīrusa Covid – 19 izplatības ierobežošanai

Par skolēna e-karti

     info Informācija par skolēna e-karti šeit.

Video