Rīgas Kultūru vidusskola

Laikmetīga skola!

Dienas režīms
1.
8.00 - 8.40
2.
8.45 - 9.25
3.
9.35 - 10.15
4.
10.25 - 11.05
Pusdieno 1.a,b; 2.a,b,c; 3.a,b; 10.a,b,c klases
5.
11.30 - 12.10
Pusdieno 4.a,b; 5.a,b,c; 6.a,b,c; 11.a,b,c klases
6.
12.35 - 13.15
Pusdieno 7.a,b,c; 8.a,b,c; 9.a,b; 12.a,b,c klases
7.
13.35 - 14.15
8.
14.20 - 15.00
9.
15.05 - 15.45

Jaunumi


Publicēts trešdien 20. maijā

     18.05.2020. skola uz deklarēto dzīvesvietas adresi ir izsūtījusi ierakstītu vēstuli par uzņemšanu 1. klasē 2020./2021. m.g. Vecāki, kuri vēstulē ir saņēmuši apstiprinājumu par uzņemšanu, iesniedz skolai iesniegumu līdz 04.06.2020., pretējā gadījumā vieta tiek anulēta. Iesnieguma veidlapa: Iesnieguma veidlapa uzņemšanai 1. klasē (2 lpp.)
Iesnieguma iesniegšanas veidi:
     1) elektroniski parakstītu nosūtīt uz skolas e-pastu: pasts
     2) izdrukāt, parakstīt un ievietot skolas pastkastītē (pie vārtiem no Ganību dambja puses).
     3) iesnieguma veidlapu var saņemt un aizpildīt arī skolas lietvedībā, iepriekš telefoniski vienojoties par apmeklējuma laiku pa tālr.67969118.

Uzņemšana vidusskolā 2020. / 2021. mācību gadā

1. solis REĢISTRĒJIES IESTĀJPĀRBAUDĪJUMA KĀRTOŠANAI
No 25. maija līdz 10. jūnijam elektroniski reģistrējies elektroniski tīmekļa vietnē https://iksd.riga.lv/lv/pieteikums-kombinetam-iestajparbaudijumam

2. solis REĢISTRĒJIES SKOLAS IZGLĪTĪBAS PROGRAMMAS VIRZIENAM
No 27.05. līdz 18.06.2020. plkst. 18:00 elektroniski reģistrējies izvēlētajam izglītības programmas virzienam Rīgas Kultūru vidusskolā šeit: ej.uz/konkurssRKV2020.
Skolas piedāvātie izglītības programmas virzieni:

../ico/pdf.gif Vispārējās vidējās izglītības programmas padziļināto un specializēto kursu piedāvājums sākot ar 2020./2021. m.g.

3. solis KĀRTO IESTĀJPĀRBAUDĪJUMU
15.06.2020., plkst. 11:00 izvēlētajā iestājpārbaudījuma kārtošanas vietā kārto iestājpārbaudījumu.
../ico/pdf.gif Iestājpārbaudījuma programma

4. solis IESTĀJPĀRBAUDĪJUMA REZULTĀTI

Publicēts piektdien 15. maijā

     Konsultāciju grafiks 9. un 12. klasēm šeit: https://ej.uz/KonsultacijasRKV2020

Publicēts piektdien 15. maijā

     Mantu paņemšana no garderobes un mācību un bibliotēkas fonda grāmatu nodošana sāksies no 19. maija, iepriekš pierakstoties.
     Mācību grāmatas nodod tie skolēni, kuriem mācību grāmatas mācību procesā šajā mācību gadā vairs nebūs nepieciešamas.
     Ieteikums, 1. - 6. klasēs mācību grāmatas nodot no 19. līdz 22. maijam, 7. - 11. klasēm no 25. - 29. maijam. Būs iespējams nodot arī jūnijā.
     9. un 12. klases mantu paņemšanu no garderobes un mācību grāmatu nodošanu apvieno ar konsultāciju apmeklējumu. Šajā gadījumā, pierakstīties tabulā nav nepieciešams. Ja konsultācijas netiek apmeklētas, pierakstamies tabulā uz sev vēlamu laiku.
     Pieraksta laiki - katru darba dienu no plkst. 10.00 līdz 17.50, sākot ar otrdienu 19. maiju. Pierakstoties izvēlieties, pie kuras bibliotekāres nodot grāmatas (tabulai apakšā ir divas lapas ar bibliotekāru vārdiem).
     Pierakstīties var šeit jau šodien: https://ej.uz/RKV-gramatas2020
     Papildus jautājumu gadījumā norādītajā darba laikā, lūgums sazināties ar bibliotekārēm pa tālr. 67969117.
Svarīgi:

9. un 12. klašu skolēni bibliotēkas grāmatas nodod tikai tad, kad iegūti gala vērtējumi visos mācību priekšmetos.

Publicēts piektdien 8. maijā

     RKV skolēnu muzikāls sveiciens Māmiņdienā!

Informācija

     Ārkārtējās situācijas dēļ tiek mainīta ierastā kārtība, kādā skolās skolēni kārtos gala eksāmenus 2019./2020. mācību gadā.
     Izglītības un zinātnes ministrija informē, ka 9. klašu skolēniem valsts pārbaudes darbi tiek atcelti.
     Valsts pārbaudes darbi par vispārējās vidējās izglītības ieguvi (12. klasēm) notiks šādā kārtībā

Obligātie centralizētie eksāmeni:


Skolēna izvēlētajā mācību priekšmetā centralizēto eksāmenu saraksts:
Skolēna izvēlētajā mācību priekšmetā eksāmenu saraksts:

Informācija

     RKV mācību stundu plāns attālinātās mācīšanas laikā 2019./2020. m.g.

Informācija

     Infogramma skolēniem un vecākiem par attālināto mācību procesu

Publicēts pirmdien 27. martā

     Apsveicam un lepojamies ar RKV skolēniem, kuri ieguvuši augstus rezultātus 2019./2020. m.g. mācību priekšmetu olimpiādēs Rīgas pilsētā un valstī!

Apsveicam un lepojamies! Paldies skolotājiem!

Uzmanību!

     Uzdevumi, pienākumi un atbildības attālinātas mācīšanās laikā no 23.03.2020.
     Mācību darba organizācija attālināti, no 23.03.2020.

Uzmanību!

     Rīcība koronavīrusa Covid – 19 izplatības ierobežošanai

Ar piektdienu, 13.03.2020 skola ir SLĒGTA!

     Sakarā ar Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa 12. marta paziņojumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu līdz 14. aprīlim "Covid-19" vīrusa izplatības dēļ, ar 13.03.2020. tiek slēgtas VISAS izglītības iestādes (pirmsskolas izglītības iestāžu apmeklēšanai ir atsevišķi nosacījumi).
     Ar 13.03.2020. Rīgas Kultūru vidusskola ir SLĒGTA mācību procesa norisei klātienē.
     Svešvalodu eksāmenu norise 12. klasēm pārcelta uz 2020. gada 12. - 15. maiju.
     Pēc skolēnu pavasara brīvlaika, ar 23.03.2020. mācības tiks organizētas attālināti. Skolēni un vecāki E-klasē seko informācijai par attālinātu mācību norisi.

Publicēts piektdien 6. martā

     6. martā skolā viesojās Latvijas Valsts prezidenta ārštata padomnieks vēsturiskā atmiņas un piederības jautājumos Jurģis Klotiņš. Tikšanās mērķis bija runāt ar 9. un 12. klašu jauniešiem par Nacionālās pretošanās kustības piemiņas dienu. Nacionālās pretošanās kustības piemiņas diena ir būtisks atgādinājums Latvijas vēsturē. Sociālo atmiņu krājums ir nozīmīgs mantojums neatkarīgas un demokrātiskas valsts tapšanā.
     "Patiesība ir lielākais pārmaiņu spēks, tā ir jāzina un jāsaprot". Tā komentēja J. Klotiņš, runājot par Latvijas patriotu pretošanos kustību okupācijas režīmos.
     Citādā vēstures stunda tika noslēgta ar diskusiju un aicinājumu skolas jauniešiem pētīt Latvijas sociālo atmiņas mantojumu.
Bildes

Publicēts trešdien 4. martā

     27. un 28. aprīlī cildināsim skolas izglītojamos, pedagogus, skolas darbiniekus un vecākus.
Zvaigžņu stundas nolikums.

Publicēts piektdien 21. februārī

     19. februārī skolā viesojās režisors Viesturs Kairišs, aktrise Agnese Cīrule un producents Guntis Trekteris, lai runātu ar vidusskolas jauniešiem par filmu "Pilsēta pie upes", izglītību un karjeru.
Lasīt vairāk
Bildes

Publicēts piektdien 14. februārī

     Projekta GOALS trešais pasākums notika 8. februārī Tallinā, kur piedalījās Ketija Jamante, Rūdolfs Zvagūzis, Rinalds Pužulis. Tas bija pirmais projekta gadatirgus, kurā skolēni dienas garumā piedāvāja tirdzniecības centra "Kristiine" apmeklētājiem savu ražoto produkciju. Projekta laikā sadarbībā ar divām somu meitenēm tapa Skolēnu mācību uzņēmums "KAURA". Jauniešiem bija svarīgi veidot bezatkritumu un ekoloģisku ražošanu, kas ir viens no svarīgiem un ilgtspējīgiem ražošanas aspektiem mūsdienās. Tā arī radās ideja par auzu piena un auzu batoniņu ražošanu. Dienas laikā jaunie uzņēmēji aicināja iepazīties, nodegustēt un iegādāties karameļu un šokolādes auzu pienu un auzu batoniņus. Skolēni pozitīvi vērtē iespēju redzēt potenciālus klientus, iegūt no viņiem atsauksmes par savu produkciju, klātienē izzināt klientu vēlmes. Kā arī iegūt jaunu pieredzi darbā ar klientu un būt patstāvīgiem savos lēmumos. Jauniešus iepriecināja iepirkšanas centra apmeklētāju izrādīta interese, kas rezultējas ar izpārdoto produkciju.
Bildes

Publicēts otrdien 11. februārī

     No 3. – 7. februārim realizējot Erasmus+ projekta M.O.V.E.S. (Multicultural Ocassions Via Environment and Sports) mobilitāti RKV pārstāvji devās uz skolu IIS "G. Cardano" Milānā, Itālijā. RKV pārstāvēja Keita Alise Mierkalne un Lote Blicsone (7.b), Samanta Štrausa (8.c), Konstance Līna Šķendere (11.b), Una Neimane un Madara Zandersone (12.a).
     Projekts veltīts skolēnu izpratnes pilnveidei par lietderīgu, veselīgu un videi draudzīgu laika pavadīšanu, kā arī sociālo prasmju, komunikācijas un sadarbības iemaņu pilnveidi mācoties, aktīvi pavadot laiku, diskutējot, komunicējot ar dažādu valstu skolēniem. Šīs mobilitātes tēma bija "Deja".
     Katras projekta dalībvalsts skolēni prezentēja savas valsts deju tradīcijas, to vēsturi, tērpus, dejas nozīmi un izpausmes mūsdienās. Seminārnodarbībās iepazinās ar sagatavotajiem video par dejas veidiem, žanriem, vēroja un analizēja sagatavotos video, itāļu skolēnu sagatavotās mūsdienu dejas performances. Skolēniem bija iespēja izbaudīt drāmas nodarbības daļu - teatrālās dejas elementi, kas pēc jaunās kompetenču izglītības koncepcijas ieviešanas Latvijā būs pieejama katram skolēnam, kā arī darboties grupās skaņas un ritma elementu saiknes izpausmei dejā, kustībā, darbībā. Veidojot horeogrāfiju dejas mākslas pedagoga vadībā, aktīvā darbībā, sadarbojoties jauktās partnervalstu skolēnu grupās RKV skolēni ieguva jaunas prasmes, dziļāku izpratni par deju, tās iespējām un nozīmi, pārliecību par savām spējām. Nākamā projekta mobilitāte notiks maijā, kad Rīgā ieradīsies Itālijas, Polijas, Portugāles un Turcijas skolēni.
Projekta vadītāja: Dace Gaigale. Asistente - Esmeralda Kazaka.
Bildes

Publicēts ceturtdien 6. februārī

     5. februārī RKV skolēnu padomes pārstāvji devās uz vidusskolēnu konferenci "Rosinātava 2020", kas notika Siguldas kultūras centrā "Siguldas devons". Rosinātava – radoša, izglītojoša un motivējoša rakstura pasākums jauniešiem. Mērķauditorija ir jaunieši, kuri šobrīd ir sevis meklējumos. Pasākums norisinājās vairākās daļās. Pirmajā daļā ar saviem veiksmes un pieredzes stāstiem dalījās vairāki sabiedrībā atpazīstami cilvēki, kā Gundega Skudriņa, Madars Apse, Raimonds Strošs. Stāsti bija ļoti iedvesmojoši un lika saprast, to, ka arī Latvijā cilvēkam ir plašas iespējas augt un attīstīties. Iespējams, ka Latvija ir viena no labākajām vietām, kura to darīt. Pasākuma otrajā daļā notika dažādas diskusijas starp dažādiem aktīviem cilvēkiem, tika diskutēts par to kā pareizi lietot un izmantot sociālos tīklus. Ļoti plaša diskusija bija par to, kas ir cilvēka veiksmes atslēga. Pasākuma pēdējā daļā piedalījās Valsts prezidents Egils Levits, kurš teica uzruna un piedalījās diskusijā Kāpēc cilvēki aizbrauc no Latvijas? Latvijas prezidents komentēja, ka jauniešiem ir ļoti noderīgi iegūt pieredzi ārzemēs, lai saprastu, ka pie mums Latvijā arī ir visas iespējas kļūt veiksmīgam. Visi skolas dalībnieki piekrita, ka pasākums bija iedvesmojošs un ļoti noderīgs savas tālākās karjeras pilnveidei. Tāpēc noteikti centīsies apmeklēt pasākumu arī nākamajā gadā.
RKV SP prezidents Edgars Svilāns (11.b) Foto: Estere Elizabete Gerdena (11.b)
Bildes

Publicēts piektdien 24. janvārī

     Satversmes tiesa 2019.gada septembrī izsludināja skolēnu zīmējumu un domrakstu konkursu veltītu mūsu valsts pamatlikumam- Latvijas Republikas Satversmei. 9.un 12. klašu skolēnu domrakstu konkursā "Kāpēc Latvijai ir svarīgas manas Satversmē ietvertās pamattiesības?" iesniegti 50 domraksti.
12.klašu grupā 2.vietu ieguva RKV 12.a klases skolniece Arnita Agrita Umalas, pedagoģe Ingūna Kasparsone.
Apsveicam un lepojamies!

Publicēts piektdien 24. janvārī

     Rīgas pilsētas 26. vēstures olimpiādē godalgotas vietas ieguva:
     Dominiks Butkevičs-Donskihs (9.a) - 1.vieta
     Roberts Lejnieks (9.b) - 2.vieta
     Edgars Veseris(12.c) - 2.vieta
     Arnita Agrita Umalas(12.a) - 3.vieta
     Viesturs Markēvičs(12.a) -3 .vieta
     Miks Mikulskaitis (12.b) - atzinība
     Aksels Audze(12.a) - atzinība
Apsveicam un lepojamies!
Paldies skolotājām Anitai Ginterei un Ingūnai Kasparsonei par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Publicēts trešdien 22. janvārī

     21. janvārī RKV norisinājās Karjeras atbalsta pasākums "KARJERAS TAKA" 7.- 9.klašu un 10.- 12.klašu grupām.
     Pasākuma mērķis ir karjeras vadības prasmju pilnveidošana, izpratnes veicināšana karjeras lēmumu pieņemšanai pēc iegūtās pamatizglītības un vidējās izglītības iegūšanas.
     Izglītojamie ieguva priekšstatu par sociālo tīklu piedāvātām iespējām darba meklējumos. Uzklausīja Karjeras konsultanta padomus savu spēju apzināšanai un saņēma praktiskus ieteikumus, kas jāņem Latvijas darba tirgū.
Lektori: Dr.Oec. Ksenija Ijevļeva Ekonomikas un Kultūras docente, Latvijas Universitātes ievēlēta pētniece; Kaspars Kotāns CV.lv Personāla atlases nodaļas vadītājs; Sanita Šiballo Karjeras speciāliste, DEPO SIA personāldaļas vadītāja;
Pasākumu vadīja improvizācijas aktieri no ImproZoo.
Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros.
Paldies karjeras konsultantam Rolandam Blekam!

Bildes

Publicēts otrdien 21. janvārī

     15. janvārī RKV norisinājās RIIMC atbalstītā projekta "Mācīšanās iedziļinoties" nodarbība "Mācību procesa plānošana mācību priekšmetu jomas ietvaros". Tajā Latvijas Universitātes Starpnozaru izglītības inovāciju centra lektores Ilzes Cīrules vadībā skolas pedagogi analizēja pamatizglītības standartā definētos sasniedzamos rezultātus skolēnam, grupās diskutēja, kā nodrošināt pēctecību mācību satura apguvē jomas ietvaros un meklēja dažādu mācību jomu saskares punktus mācību saturā, lai plānotu turpmāko savstarpējo sadarbību, organizējot kopīgos mācību tematus un projektus, un veiktu caurviju prasmju apguves plānošanu.
Bildes

Publicēts pirmdien 9. decembrī

     Projekta GOALS otrais inovāciju seminārs notika no 25.-27. novembrim Tallinā, kur piedalījās Ketija Jamante, Elīza Vulfa, Rūdolfs Zvagūzis, Rinalds Pužulis.
     Starptautiskā skolēnu mācību uzņēmuma dalībnieku starpā (Latvija, Igaunija, Somija) ir izveidojusies veiksmīga sadarbība, kas dos iespēju inovatīvi un radoši attīstīt jaunās idejas.
     Jauniešiem bija iespēja apmeklēt dažādus vietējos pilsētas uzņēmumus. Iepazīties un apskatīt dažādu preču dzīves ciklu no idejas līdz saražotam gatavam produktam. Semināru laikā, projekta dalībnieki klausījās dažādās lekcijas - kā uzlabot komunikācijas prasmes, kā uzrunāt klientus un veiksmīgi pārdot savu preci.
     Visnozīmīgāk, skolas jauniešiem likās, ne tikai iegūtās zināšanas mārketinga jomā, bet arī savstarpējo sadarbības prasmju nostiprināšana, spēlējot interaktīvu komandas spēli vecajā Tallinas pilsētā, apmeklējot nozīmīgākos pieminekļus, muzejus un Ziemassvētku tirdziņu. Šo trīs dienu laikā, dalībniekiem bija arī iespēja apmeklēt Igaunijas Nacionālo Brīvdabas muzeju, Proto atklājumu muzeju, patīkamā gaisotnē pavadīt laiku un sadarboties.

Publicēts piektdien 6. decembrī

Grāmatu dāvināšanas akcija "Pūce"

     Direktores iedibinātās grāmatu dāvināšanas akcijas "Pūce" vadmotīvs ir rosināt skolēnu interesi par lasīšanu, sniedzot iespēju lasīt jaunas daiļliteratūras grāmatas. Lai šī tradīcija turpinās!
     Šeit aplūkojams grāmatu saraksts, kas izveidots, pamatojoties uz skolēnu izteiktajām vēlmēm un lasītāko grāmatu topiem Latvijas bibliotēkās.
     Mūsu skolā ir vairāk kā 800 skolēnu, 90 pedagogu un darbinieku, bet vēlamo grāmatu saraksts ir daudz īsāks – tikai 101 grāmata – tieši tik, cik mūsu Latvijai gadu!
     Ceram arī šogad uz jūsu aktīvu atbalstu lasītveicināšanai un lasītpriekam skolā!
     Akcijas "Pūce" norises laiks – no 09.12.2019. līdz 20.01.2020.

Publicēts otrdien 12. novembrī

     7. novembrī RKV Skolēnu padomi apmeklēja Rīgas Skolēnu domes pārstāves Amanda Kaufmane un Kate Liepiņa.
     RSD pārstāves vadīja dažādas saliedēšanās aktivitātes RKV Skolēnu padomei, kā arī, iepazīstināja Skolēnu padomi ar RSD ikdienu, darbību un pastāstīja kā tai pieteikties. Semināra ietvaros katram padomniekam bija iespēja izteikt savu viedokli, darboties komandā, noteikt savus mērķus un pozīciju, kurus vajadzētu realizēt līdz mācību gada beigām.
Paldies Rīgas Skolēnu domei par interesanto un saturīgo pasākumu!
SP prezidents Edgars Svilāns.

Bildes

Publicēts pirmdien 4. novembrī

     10.a klases skolniecei Viktorijai Karabeško 3. vieta Rīgas pilsētas 49. angļu valodas olimpiādē.
Apsveicam un lepojamies!

Apsveicam!!!

     4. oktobrī VEF Kultūras pilī tika pasniegtas "Zelta pildspalvas" - balva Rīgas labākajiem pedagogiem. Balvu "Zelta pildspalva" pasniedz skolotājiem, lai izteiktu atzinību par profesionālu, radošu un inovatīvu darbu, kas tiek ieguldīts skolēnu izglītošanā un audzināšanā. Balvu saņēma Rīgas Kultūru vidusskolas skolotāja Ingūna Kasparsone.
Apsveicam un lepojamies ar mūsu skolotāju!
Bildes

Publicēts piektdien 1. novembrī

     RKV Patriotisma un varonības nedēļas pasākumi

Publicēts piektdien 1. novembrī

     No 27. līdz 29. oktobrim RKV skolēnu komanda - Ketija Jamante, Elīza Vulfa, Rūdolfs Zvagūzis, Rinalds Pužulis piedalījās Junior Achievement starptautiskā projektā GOALS (pilnais projekta nosaukums Social Entrepreneurship Student Companies in he Baltic Sea Region). Šis ir starptautisks Erasmus projekts,kurā piedalās skolu komandas no Somijas, Latvijas un Igaunijas. No Latvijas šajā projektā piedalījās piecu skolu komandas: Rīgas Kultūru vidusskola, Āgenskalna valsts ģimnāzija, Rīgas Centra humanitārā vidusskola, Rīgas Klasiskā ģimnāzija un Ogres tehnikums. Pirmajā projekta seminārā skolēni iepazinās un veidoja starptautiskas komandas. Katrai komandai jāveido savs Skolēnu mācību uzņēmums, kurš ražo ilgtspējīgas ekonomikas kritērijiem atbilstošu produktu. Kompetentu pedagogu vadībā jaunieši mācījās veidot komandu, izstrādāt un izvērtēt biznesa ideju, iepazīstināt ar savu ideju citus. Apkopojot iespaidus, Elīza, Ketija, Rinalds un Rūdolfs secina: "Pasākuma laikā mēs ieguvām jaunas paziņas no Somijas un Igaunijas, kā arī internacionālus kontaktus. Daudz jaunas zināšanas un idejas turpmākajam darbiem. Ieguvām plašāku skatījumu uz lietām tieši pateicoties somu meitenēm no mūsu grupas. Satikām jauniešus, kas arī vēlas darboties un ir pilni ar dažādām idejām. Kopumā šīs trīs dienas bija piedzīvojumiem, idejām, iespaidiem un darbiem bagātas. Ar nepacietību gaidām nākošo pasākumu, lai turpinātu darboties tālāk." Nākošie projekta semināri paredzēti 25. - 27. novembrī un 8. februārī Tallinā. Projekta noslēguma pasākums plānots no 30. marta līdz 1. aprīlim Rīgā. Šajā pasākumā varēs iegādāties starptautisko Skolēnu mācību uzņēmumu ražotos produktus.
Skolotāja Inga Riemere
Bildes

Publicēts trešdien 30. oktobrī

     1. novembrī RKV skolotāja Izolde Cēsniece–Suipe piedalīsies Latvijas Kultūras akadēmijas starptautiskā zinātniskā konferencē "Kultūras Krustpunkti XIII". "Ne tikai pieaugušie skolēniem sniedz savas zināšanas, bet arī notiek pretējais process – no skolēniem var ļoti daudz uzzināt, tikai jāspēj šo informāciju novērtēt," saka skolotāja. Viņas radošie mākslas projekti ir saistīti ar Rīgas Kultūru vidusskolas skolēniem, kas pārsvarā ir 11 - 19 gadus veci. Šie projekti ir kā pētījums par pusaudžu pasaules uztveri, kas lielā mērā noteiks to, ko viņi iesāks ar mūsu atstāto mantojumu un kāda būs jaunieša vieta nākotnes pasaulē. Sadarbībā ir izveidoti vairāki laikmetīgās mākslas projekti, piemēram: "Nākotnes valsts pilsonis", izstāžu zālē "Arsenāls" 2018. "Es nezinu, kur es esmu", "Survival Kit 10.1" 2019. Projekti ir uz robežas starp mākslu un pētniecību, kas šobrīd laikmetīgajā mākslā ir izplatīts virziens – to dēvē par pētniecībā balstītu mākslu. Tā ir pieredze, ko skolotāja un māksliniece Izolde Cēsniece-Suipe prezentēs konferencē.
Foto no "Survival Kit" izstādes: Margarita Ogoļceva, LCCA.
Bildes

Publicēts piektdien 25. oktobrī

     18. oktobrī Karjeras nedēļas ietvaros 6.b klases skolēni viesojās Valsts akciju sabiedrībā "Elektroniskie sakari". Mūsdienās tehnoloģijas ieņem ļoti nozīmīgu lomu ikdienas dzīvē, un "Elektroniskie sakari" ir uzņēmums, kas nodrošina radiofrekvenču spektra un numerācijas drošu un kvalitatīvu pārvaldību - tiek nodrošināti dažādi sabiedrībai svarīgi pakalpojumi un funkcijas, piemēram, radio un televīzijas apraide, publiskie un privātie mobilie sakari, fiksētie un satelītsakari, aviācijas, kuģniecības, glābšanas dienestu, valsts aizsardzības, policijas un neatliekamās palīdzības sakari u.c. Viesošanās laikā skolēniem bija iespēja ne tikai uzzināt vairāk par šo jomu, bet arī pārliecināties, ka inženieru un radioinženieru profesija ir ļoti pieprasīta. Jaunieši tikai iesaistīti arī praktiskās darbībās – iepazina profesionālo aparatūru un paši veica radiotraucējumu identificēšanu, izmantojot oriģinālu aparatūru.
     Informācija par skolēnu viesošanos Karjeras nedēļas ietvaros pieejama arī uzņēmuma mājaslapā.
Milzīgs paldies VAS "Elektroniskie sakari" personālam par izcili viesmīlīgu uzņemšanu!
Bildes

Publicēts piektdien 25. oktobrī

     15. oktobrī 10.b klases skolēni Karjeras nedēļas ietvaros devās uz interaktīvo diskusiju "Ielogojies nākotnē!". Jaunieši no dažādām Rīgas skolām tikās ar nākotnes profesiju pārstāvjiem: Laumu Sīli (TecChil), Danu Ludvigu (NIC), Madaru Grinvaldi (CERT.LV), Gvido Puķi (Dronu pilots), Aneti Ozoliņu (@paradimodi influencere), Sergeju Frolovu (SIA BŪVUZRAUGI LV būvinženieris). Visi lektori stāstīja par savu karjeras pieredzi un rosina jauniešus apzināties straujās izmaiņas tehnoloģijās.
Informācija

Apsveicam!!!

     4. oktobrī VEF Kultūras pilī tika pasniegtas "Zelta pildspalvas" - balva Rīgas labākajiem pedagogiem. Balvu "Zelta pildspalva" pasniedz skolotājiem, lai izteiktu atzinību par profesionālu, radošu un inovatīvu darbu, kas tiek ieguldīts skolēnu izglītošanā un audzināšanā. Balvu saņēma Rīgas Kultūru vidusskolas skolotāja Ingūna Kasparsone.
Apsveicam un lepojamies ar mūsu skolotāju!
Bildes

Par dkolēna e-karti

     ../ico/izs.png Informācija par skolēna e-karti šeit.

Video

VideoRīgas Kultūru vidusskola

Rīga, Ganību dambis 7,
LV - 1010

Transporti:
5., 9. tramvajs (Kultūru vidusskola);
2. autobuss (Pētersalas iela);
1, 19., 24. trolejbuss (Pētersalas iela).

Kontakti:

E-Klase VISC IZM LNVM Basketbols FIZMIX CAE soma