Get Adobe Flash player

Šodien ir
2018. gada 23. maijs

Navigācija
Sākums    Lapas karte    Foto

Aktuāli

Stundu laiki
Informācija Stundu laiki

RKV tīmeklī

Konfūcija klase

Skolēnu padome

Iesakām
E-Klase

Formas

VISC

Skolas.lv

IZM

LNVM

Basketbols

FIZMIX

VingroSev
head/ps_pasparvalde.jpg
Sākums : Par skolu > Pašpārvalde
Dome
     Skolas Domes sastāvā tiek ievēlēts pārstāvis no katras klases, kā arī divi pedagogi un skolas administrācija. Priekšsēdētāju ievēl pirmajā Domes sanāksmē. Deleģētie pārstāvji informē pārējos vecākus un pedagogus par notiekošo skolas dzīvē.

Skolēnu padome

     Rīgas Kultūru vidusskolas Skolēnu padome ir skolas organizācija, kurā brīvprātīgi darbojas 10.-12.klašu skolēni. Skolēnu padomes darbības mērķis ir panākt skolēnu un skolas administrācijas interešu saskaņošanu un skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas darbā, sabiedriskā darba organizēšanā, apgūstot atbilstošas kompetences. Skolēnu padome iesaistās Rīgas Skolēnu domes organizētajās diskusijās un semināros. Organizē skolas pasākumus - Skolotāju dienu, Ziemassvētku balli, Zvaigžņu stundu. Skolēnu padomes viens no galvenajiem uzdevumiem ir popularizēt sabiedrībā Rīgas Kultūras vidusskolu. Skolēnu padomes prezidentu ievēl, 2.semestra beigās demokrātiskās vēlēšanās 10.-12.klašu skolēni.
     Skolēnu padomes sanāksmes notiek pirmdienās plkst.11:20 406. kabinetā, nepieciešamības gadījumā tiek rīkotas biežāk (skatīt informāciju II stāvā).
Skolēnu padomes jaunumi

Uz augšu