Rīgas Kultūru vidusskola

Laikmetīga skola!

Dienas režīms
1.
8.00 - 8.40
2.
8.45 - 9.25
3.
9.35 - 10.15
4.
10.25 - 11.05
Pusdieno 1.a,b; 2.a,b,c; 3.a,b; 10.a,b,c klases
5.
11.30 - 12.10
Pusdieno 4.a,b; 5.a,b,c; 6.a,b,c; 11.a,b,c klases
6.
12.35 - 13.15
Pusdieno 7.a,b,c; 8.a,b,c; 9.a,b; 12.a,b,c klases
7.
13.35 - 14.15
8.
14.20 - 15.00
9.
15.05 - 15.45

Jaunumi


Publicēts piektdien 6. decembrī

Grāmatu dāvināšanas akcija "Pūce"

     Direktores iedibinātās grāmatu dāvināšanas akcijas "Pūce" vadmotīvs ir rosināt skolēnu interesi par lasīšanu, sniedzot iespēju lasīt jaunas daiļliteratūras grāmatas. Lai šī tradīcija turpinās!
     Šeit aplūkojams grāmatu saraksts, kas izveidots, pamatojoties uz skolēnu izteiktajām vēlmēm un lasītāko grāmatu topiem Latvijas bibliotēkās.
     Mūsu skolā ir vairāk kā 800 skolēnu, 90 pedagogu un darbinieku, bet vēlamo grāmatu saraksts ir daudz īsāks – tikai 101 grāmata – tieši tik, cik mūsu Latvijai gadu!
     Ceram arī šogad uz jūsu aktīvu atbalstu lasītveicināšanai un lasītpriekam skolā!
     Akcijas "Pūce" norises laiks – no 09.12.2019. līdz 20.01.2020.

Publicēts otrdien 12. novembrī

     7. novembrī RKV Skolēnu padomi apmeklēja Rīgas Skolēnu domes pārstāves Amanda Kaufmane un Kate Liepiņa.
     RSD pārstāves vadīja dažādas saliedēšanās aktivitātes RKV Skolēnu padomei, kā arī, iepazīstināja Skolēnu padomi ar RSD ikdienu, darbību un pastāstīja kā tai pieteikties. Semināra ietvaros katram padomniekam bija iespēja izteikt savu viedokli, darboties komandā, noteikt savus mērķus un pozīciju, kurus vajadzētu realizēt līdz mācību gada beigām.
Paldies Rīgas Skolēnu domei par interesanto un saturīgo pasākumu!
SP prezidents Edgars Svilāns.

Bildes

Publicēts pirmdien 4. novembrī

     10.a klases skolniecei Viktorijai Karabeško 3. vieta Rīgas pilsētas 49. angļu valodas olimpiādē.
Apsveicam un lepojamies!

Apsveicam!!!

     4. oktobrī VEF Kultūras pilī tika pasniegtas "Zelta pildspalvas" - balva Rīgas labākajiem pedagogiem. Balvu "Zelta pildspalva" pasniedz skolotājiem, lai izteiktu atzinību par profesionālu, radošu un inovatīvu darbu, kas tiek ieguldīts skolēnu izglītošanā un audzināšanā. Balvu saņēma Rīgas Kultūru vidusskolas skolotāja Ingūna Kasparsone.
Apsveicam un lepojamies ar mūsu skolotāju!
Bildes

Publicēts piektdien 1. novembrī

     RKV Patriotisma un varonības nedēļas pasākumi

Publicēts piektdien 1. novembrī

     No 27. līdz 29. oktobrim RKV skolēnu komanda - Ketija Jamante, Elīza Vulfa, Rūdolfs Zvagūzis, Rinalds Pužulis piedalījās Junior Achievement starptautiskā projektā GOALS (pilnais projekta nosaukums Social Entrepreneurship Student Companies in he Baltic Sea Region). Šis ir starptautisks Erasmus projekts,kurā piedalās skolu komandas no Somijas, Latvijas un Igaunijas. No Latvijas šajā projektā piedalījās piecu skolu komandas: Rīgas Kultūru vidusskola, Āgenskalna valsts ģimnāzija, Rīgas Centra humanitārā vidusskola, Rīgas Klasiskā ģimnāzija un Ogres tehnikums. Pirmajā projekta seminārā skolēni iepazinās un veidoja starptautiskas komandas. Katrai komandai jāveido savs Skolēnu mācību uzņēmums, kurš ražo ilgtspējīgas ekonomikas kritērijiem atbilstošu produktu. Kompetentu pedagogu vadībā jaunieši mācījās veidot komandu, izstrādāt un izvērtēt biznesa ideju, iepazīstināt ar savu ideju citus. Apkopojot iespaidus, Elīza, Ketija, Rinalds un Rūdolfs secina: "Pasākuma laikā mēs ieguvām jaunas paziņas no Somijas un Igaunijas, kā arī internacionālus kontaktus. Daudz jaunas zināšanas un idejas turpmākajam darbiem. Ieguvām plašāku skatījumu uz lietām tieši pateicoties somu meitenēm no mūsu grupas. Satikām jauniešus, kas arī vēlas darboties un ir pilni ar dažādām idejām. Kopumā šīs trīs dienas bija piedzīvojumiem, idejām, iespaidiem un darbiem bagātas. Ar nepacietību gaidām nākošo pasākumu, lai turpinātu darboties tālāk." Nākošie projekta semināri paredzēti 25. - 27. novembrī un 8. februārī Tallinā. Projekta noslēguma pasākums plānots no 30. marta līdz 1. aprīlim Rīgā. Šajā pasākumā varēs iegādāties starptautisko Skolēnu mācību uzņēmumu ražotos produktus.
Skolotāja Inga Riemere
Bildes

Publicēts trešdien 30. oktobrī

     1. novembrī RKV skolotāja Izolde Cēsniece–Suipe piedalīsies Latvijas Kultūras akadēmijas starptautiskā zinātniskā konferencē "Kultūras Krustpunkti XIII". "Ne tikai pieaugušie skolēniem sniedz savas zināšanas, bet arī notiek pretējais process – no skolēniem var ļoti daudz uzzināt, tikai jāspēj šo informāciju novērtēt," saka skolotāja. Viņas radošie mākslas projekti ir saistīti ar Rīgas Kultūru vidusskolas skolēniem, kas pārsvarā ir 11 - 19 gadus veci. Šie projekti ir kā pētījums par pusaudžu pasaules uztveri, kas lielā mērā noteiks to, ko viņi iesāks ar mūsu atstāto mantojumu un kāda būs jaunieša vieta nākotnes pasaulē. Sadarbībā ir izveidoti vairāki laikmetīgās mākslas projekti, piemēram: "Nākotnes valsts pilsonis", izstāžu zālē "Arsenāls" 2018. "Es nezinu, kur es esmu", "Survival Kit 10.1" 2019. Projekti ir uz robežas starp mākslu un pētniecību, kas šobrīd laikmetīgajā mākslā ir izplatīts virziens – to dēvē par pētniecībā balstītu mākslu. Tā ir pieredze, ko skolotāja un māksliniece Izolde Cēsniece-Suipe prezentēs konferencē.
Foto no "Survival Kit" izstādes: Margarita Ogoļceva, LCCA.
Bildes

Publicēts piektdien 25. oktobrī

     18. oktobrī Karjeras nedēļas ietvaros 6.b klases skolēni viesojās Valsts akciju sabiedrībā "Elektroniskie sakari". Mūsdienās tehnoloģijas ieņem ļoti nozīmīgu lomu ikdienas dzīvē, un "Elektroniskie sakari" ir uzņēmums, kas nodrošina radiofrekvenču spektra un numerācijas drošu un kvalitatīvu pārvaldību - tiek nodrošināti dažādi sabiedrībai svarīgi pakalpojumi un funkcijas, piemēram, radio un televīzijas apraide, publiskie un privātie mobilie sakari, fiksētie un satelītsakari, aviācijas, kuģniecības, glābšanas dienestu, valsts aizsardzības, policijas un neatliekamās palīdzības sakari u.c. Viesošanās laikā skolēniem bija iespēja ne tikai uzzināt vairāk par šo jomu, bet arī pārliecināties, ka inženieru un radioinženieru profesija ir ļoti pieprasīta. Jaunieši tikai iesaistīti arī praktiskās darbībās – iepazina profesionālo aparatūru un paši veica radiotraucējumu identificēšanu, izmantojot oriģinālu aparatūru.
     Informācija par skolēnu viesošanos Karjeras nedēļas ietvaros pieejama arī uzņēmuma mājaslapā.
Milzīgs paldies VAS "Elektroniskie sakari" personālam par izcili viesmīlīgu uzņemšanu!
Bildes

Publicēts piektdien 25. oktobrī

     15. oktobrī 10.b klases skolēni Karjeras nedēļas ietvaros devās uz interaktīvo diskusiju "Ielogojies nākotnē!". Jaunieši no dažādām Rīgas skolām tikās ar nākotnes profesiju pārstāvjiem: Laumu Sīli (TecChil), Danu Ludvigu (NIC), Madaru Grinvaldi (CERT.LV), Gvido Puķi (Dronu pilots), Aneti Ozoliņu (@paradimodi influencere), Sergeju Frolovu (SIA BŪVUZRAUGI LV būvinženieris). Visi lektori stāstīja par savu karjeras pieredzi un rosina jauniešus apzināties straujās izmaiņas tehnoloģijās.
Informācija

Apsveicam!!!

     4. oktobrī VEF Kultūras pilī tika pasniegtas "Zelta pildspalvas" - balva Rīgas labākajiem pedagogiem. Balvu "Zelta pildspalva" pasniedz skolotājiem, lai izteiktu atzinību par profesionālu, radošu un inovatīvu darbu, kas tiek ieguldīts skolēnu izglītošanā un audzināšanā. Balvu saņēma Rīgas Kultūru vidusskolas skolotāja Ingūna Kasparsone.
Apsveicam un lepojamies ar mūsu skolotāju!
Bildes

Par dkolēna e-karti

     ../ico/izs.png Informācija par skolēna e-karti šeit.

Video

VideoRīgas Kultūru vidusskola

Rīga, Ganību dambis 7,
LV - 1010

Transporti:
5., 9. tramvajs (Kultūru vidusskola);
2. autobuss (Pētersalas iela);
1, 19., 24. trolejbuss (Pētersalas iela).

Kontakti:

E-Klase VISC IZM LNVM Basketbols FIZMIX CAE soma