Rīgas Kultūru vidusskola

Laikmetīga skola!

Dienas režīms
1.
8.00 - 8.40
2.
8.45 - 9.25
3.
9.35 - 10.15
4.
10.25 - 11.05
Pusdieno 1.a,b,c; 2.a,b; 3.a,b; 4.a; 10.a,b,c klases
5.
11.30 - 12.10
Pusdieno 4.b,c; 5.a,b,c; 6.a,b,c; 11.a,b,c klases
6.
12.35 - 13.15
Pusdieno 7.a,b,c; 8.a,b; 9.a,b; 12.a,b,c klases
7.
13.35 - 14.15
8.
14.20 - 15.00
9.
15.05 - 15.45

Jaunumi


Publicēts otrdien 2. oktobrī

     29. septembrī Latvijas Universitātes aulā RKV skolēni piedalījās Konfūcija institūta organizētā Rudens festivālā.
Bildes

Publicēts otrdien 2. oktobrī

     No 25. līdz 27. septembrim skolas pagalmā bija vērojama Miķeļdienas izstāde, kurā draudzīgi sadzīvoja dažādi dzīvnieki, svešzemju iemītnieki un neparasti transportlīdzekļi. Skaistās kompozīcijas gatavoja sākumskolas klašu bērni kopā ar saviem vecākiem.
Paldies čaklajiem bērniem un viņu vecākiem par radošo izdomu, atbalstu un atsaucību!
Bildes

Publicēts piektdien 21. septembrī

     Stundu saraksts

Publicēts piektdien 21. septembrī

     Iniciatīvas "Latvijas skolas somas" ietvaros Zinātniskais teātris "Laboratorium" un saldējuma darbnīca no 19. līdz 28. septembrim Rīgas Kultūtu vidusskolā, kur līdzdarbosies 4.c, 5.b, 7.a/b/c, 8.a/b, 9.a/b klašu skolēni. Skolēniem tā ir iespēja ieraudzīt zinātni no citas puses.
Bildes

Publicēts otrdien 11. septembrī

     Nāc mācīties ķīniešu valodu Konfūcija klasē.
Uzzināt vairāk.

Publicēts ceturtdien 30. augustā

     Klašu vecāku sapulces 2018./2019.m. g. I semestrī.

Publicēts otrdien 21. augustā


Norises plāns

Publicēts otrdien 3. jūlijā

     Laikā no 28. jūnija līdz 1. jūlijam RKV komanda Kristers Skraucis, Valda Reķe un Inese Pitkeviča piedalījās Eiropas Padomes un Vergelanda centra (Norvēģija) īstenotā 4. Baltijas Vasaras akadēmijā "Droša un iekļaujoša skola visiem".
     Mācības notika Tartū (Igaunijā), kas tika organizētas sadarbībā ar Igaunijas Cilvēktiesību institūtu, Latvijas Lietuvas un Igaunijas Izglītības un zinātnes ministrijām, Valsts Izglītības satura centriem. Vasaras akadēmijas mērķis - kopā mācoties, apgūt prasmes demokrātiskas, drošas un iekļaujošas skolas vides veidošanā. Vasaras akadēmijas dalībnieki ir skolu vadītāji, skolotāji un vecāko klašu skolēni no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Kopā 12 komandas.
     Akadēmijā valda pozitīva un radoša atmosfēra. Dalībnieki ir ieinteresēti un strādā ar atdevi gan ar savas, gan ar kaimiņvalsts pārstāvjiem. Skolēnu un pedagogu kopīga darbošanās ir vienlaikus gan pārbaudījums, gan lieliska iespēja sadzirdēt citam citu un radīt jaunas idejas.
     Vasaras akadēmijas noslēgumā skolu komandas izstrādā projektu, kas tiks īstenots nākamā mācību gada laikā izglītības iestādē, iesaistot citu skolu pārstāvjus.

Publicēts piektdien 15. jūnijā

     2018. gada 14. jūnijā, Rīgas pilī notika fonda "Sibīrijas bērni" rīkotā konference "1941. gada 14. jūnija piemiņai". Uz konferenci tika uzaicināts 7.b klases skolnieks Dāgs Ričards Gromskis, kurš sacerējuma konkursā ""Sibīrijas bērni 1941/1949 – Trimdas bērni 1944" Latvijas vēsture Latvijas simtgadei" ieguva labākā darba novērtējumu un godpilno 3. vietu.
     Dāgam tā bija dzīvā vēstures stunda, kurā tika dzirdēts tik daudz dzīvu, personīgu atmiņu stāstījumu, neviena mācību grāmata nespēs atsvērt to, ko pats redzēja un dzirdēja. Lielākais gods, bija nolasīt sava sacerējumu fragmentu visiem konferences dalībniekiem - Sibīrijas bērniem - kundzēm un kungiem ar sirmām galvām, bet stingru un nelokāmu stāju, pat ar spieķīti viņi iet ar augsti paceltu galvu, un lepojas ar savu Dzimteni, lai gan viņu atmiņas ir ļoti sāpīgas.
     "Tā bija klusa varonība, kuru varam tikai apbrīnot, un no kuras mācīties – saglabāt uzticību Latvijai arī ikdienā, arī vienatnē, arī tad, kad visgrūtāk," teica Valsts prezidents Raimonds Vējonis, uzrunājot konferences dalībniekus.
     "Es atceros istabu, kur logiem cieši aizvilkti aizskari, istabas stūrī skaista egle, pie eglītes sēž sakņupusi sieviņa ar izmocītām acīm un klusi dzied "Jūs, bērniņi, nāciet ..." un tad vēl klusāk "Klusa nakts, svēta nakts", "tā savu atmiņu stāstījumu par savu auklīti iesāk mana omīte. Varbūt šodien kādam var likties, kas tad tur tāds īpašs, bet 1973. gadā, kad mums nebija savas valsts, tas bija brīnums. Mana senču ģimene dzīvoja Jelgavas nomalē, bet vienalga nejutās droši, jo kāds varētu nodot par neuzticību Padomju varai, par reliģiska satura dziesmām, par Ziemassvētku svētīšanu ģimenē, bet maniem vecvecvecākiem un vecvecākiem vienmēr bija labs arguments, jo tika svinēta manas mammas dzimšanas diena, kas ir tieši Ziemasvētkos. Fisijas tante, omītes auklīte Paulīne Plikgalve, cerēja sākt jaunu dzīvi trimdā rietumos, bet liktenis bija lēmis savas dzīves trimdas un izsūtījuma gadus pavadīt austrumos, lai pēc tam atgrieztos savā dzimtenē un klusi pavadītu savus atlikušos dzīves gadus". Dāgs Ričards Gromskis.
Bildes

Publicēts otrdien 29. maijā

     12.b klases meitenes piedalījās starptautiskajā skolēnu pētījumu konkursā "Vēsture ap mums". Šī gada konkursa tēma "Svētki un svinēšana." Konkursam tika iesūtīti vairāk kā 80 darbi. Velta Liepa izveidoja Tīmekļa žurnālu jeb emuāru ar nosaukumu "Bērnības svētki" un ieguva atzinības rakstu. Dārta Letīcija Slavika izveidoja spēli "Dziedot svinam, dziedot minam", kas veltīta vispērējiem latviešu Dziesmu svētkiem. Dārta tika uzaicināta uz konkursa finālu 4. maijā, kur darbs bija jāprezentē un tā bija iespēja cīnīties par godalgotām vietām. Dārta visu izdarīja izcili. 19. maijā konkursa noslēguma pasākumā kopā ar Valsts prezidentu tika paziņoti uzvarētāji. 1. vietu ieguva Dārta. Viņa saņēma arī Latviešu Biedrības nama balvu, kā arī iespēju piedalīties Eustory jauniešu vasaras akadēmijā Vācijā.
Paldies klases audzinātājai Ligitai Ridūzei!
Apsveicam un lepojamies!

Bildes

Par dkolēna e-karti

     ../ico/izs.png Informācija par skolēna e-karti šeit.

Video

VideoRīgas Kultūru vidusskola

Rīga, Ganību dambis 7,
LV - 1045

Transporti:
5., 9. tramvajs (Kultūru vidusskola);
2. autobuss (Pētersalas iela);
1, 19., 24. trolejbuss (Pētersalas iela).

Kontakti:

E-Klase VISC Skolas.lv IZM LNVM Basketbols FIZMIX CAE